אני מיכל בן נר אמא לשניים + כלב.  מתגוררת במרכז תל אביב.

אני מכורה לספורט בעיקר למים (שחיה וגלישת גלים) ולאיינגאר יוגה, לשפות ותרבויות חדשות, לאוכל טוב, עיצוב ואמנות ואוהבת אנשים.

אני אדם רב תחומי. עורכת דין שלעבר ובעלת תואר ראשון במשפטים ומזרח אסיה. גרתי שנתיים ביפן על מלגת לימודים, שם נחשפתי לאסתטיקה והתרבות היפנית, שכל כולה מינימליזם, פשטות מתוחכמת וירידה לפרטים. לאחר לידת בני, עשיתי הסבה מקצועית והלכתי ללמוד עיצוב פנים.

כבר 10 שנים שאני מעצבת ומשפצת בתים ודירות פרטיות למגורים ולהשקעה, כולל דירות קבלן ומעטפת במסגרת תמ"א. אני גם משקיעה ומשכירה מספר נכסי נדל"ן בארץ ובחו"ל.

אני מאוד אוהבת לעשות קסמים. לקחת בית ישן ומוזנח ולהפוך אותו לחלוטין למקום שמתאים פונקציונלית ואסתטית כמו כפפה ליד לדייר שלו. אני אוהבת את האתגרים העיצוביים החדשים בכל פרויקט ואת הפתרונות המיוחדים לכל לקוח, וממש כמו בים, תמיד יש אתגר חדש, עוד רמת גלישה שצריך לעבור…

כל בית שאני עושה אני נותנת את הנשמה, לא ישנה בלילה אם משהו לא מרגיש לי נכון, ובסוף מרגישה שהוא קצת שלי…

אני מתנהלת ללא אגו ומאמינה שתהליך השיפוץ הוא פינג פונג ביני לבין הלקוח, תהליך משותף שבו לומדים להכיר הלקוח ואת הרצונות והחלומות שלו.

אני דוגלת בסגנון מודרני ונקי, ומושפעת מעיצוב יפני וסקנדינבי: חללים בהירים, אווריריים, מינימליסטיים, קלילים וא סימטריים, שמשרים אלגנטיות ושלוה.

אני מאמינה בכל ליבי ש – Less is more הבית בעיניי הוא כמו קנבס לצייר – הוא רקע לאדם שחי בו ולחפצים הרבים שלו. כמו שבים זה רק אני והגלשן… ללא מפרש וללא משוט…

אני שמה דגש בראש ובראשונה על יצירת חלל שהוא לא רק יפה, נקי ואסתטי אלא גם נכון תכנונית ופרקטית, תוך שימוש בחומרים וצבעים העומדים במבחן הזמן והאופנות המשתנות, ותשומת לב לפרטים הקטנים.

אני אוהבת חומרים טבעיים כמו עץ בטון שיש ברזל אך יודעת לתת מקום לפרקטיות ולא פוסלת חומרים סינתטיים –  הכל בהתאם לאופי דרי הבית ואורח חייהם.